Home
Maskara
THE ONE
The ONE Tremendous Big Volume Maskara - E zezë

Përshkrim

Vëllim ekstrem për qerpikë më të mëdhenj, më të guximshëm, më të zinj dhe sy të jashtëzakonshëm. Furça ekskluzive Super-Size Tremendous, me + 300 fije jastëku me fibra dhe 5 rezervuarë pjesa më e madhe, punon në sinergji me formulën inovative, kremin-kremin dhe kromën e zezë të ONE dhe pigmentin e dendur, Chroma-Black për të krijuar një ndikim të jashtëzakonshëm për deri në 24 orë të lë pa frymë mbaj

Falë dizajnit "Tremendous Brush", maskara është e lehtë për t'u aplikuar. Zgjidhni çdo metodë dhe krijoni vëllimin tuaj të dëshiruar të qerpikëve.


  1. Aplikoni maskara nga baza deri në majë të qerpikëve.
  2. Filloni me syrin e brendshëm dhe kaloni në syrin e mesit, syrin e jashtëm dhe qerpikët e poshtëm.
  3. Për rezultate më ekstreme, përsërisni për të rritur volumin.
AQUA, CERA ALBA, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, METHYLGLUCAMINE, PALMITIC ACID, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, CERA MICROCRISTALLINA, ACRYLATES COPOLYMER, PARAFFIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, PANTHENOL, VP/EICOSENE COPOLYMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, BHT, SODIUM DEHYDROACETATE, LAURETH-21, PHENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, CI 77499, CI 77266
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.