Home
Pudër
Giordani Gold
Giordani Gold Pressed Pudër

Përshkrim

Pluhur i çmuar me përfundim të patëmetë mat dhe përbërës ushqyes e zbutës që ndihmojnë në parandalimin e yndyrës dhe shkëlqimit ndërsa ushqejnë lëkurën tuaj.


Përzierja e pigmentit e krijuar me mjeshtëri ndihmon në njëtrajtshmërinë e tonit të lëkurës për mbulim superior dhe Ekstrakti i trëndafilit, vitaminat C dhe E ndihmojnë në rigjenerimin, të njohura për të ndihmuar në mbrojtjen kundër ndotësve dhe agresorëve mjedisorë.

Sfungjeri:

Përdorni sfungjerin e rrumbullakosur për të marrë një shtresë të hollë pluhuri duke e lyer butësisht. Zbutuni dhe shtypni mbi hundën, faqet, ballin dhe nofullën për të vendosur dhe përsosur make-up-in tuaj. Përsëriteni për të krijuar mbulim dhe për të rritur efektin mat kudo që të nevojitet.


Furça:

Rrotulloni furçën tuaj të preferuar në pluhur dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën tuaj duke përdorur goditje të buta dhe rrethore.

Një pluhur i butë, i rrëshqitshëm me një përzierje unike të pigmentit për mbulim të zgjeruar dhe një infuzion i kujdesshëm i Ekstraktit të Rosehip dhe Vitaminave C & E ndihmon për të zbutur, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën tuaj nga agresorët mjedisorë si ndotja dhe dëmtimi i diellit, ndërsa zbut pamjen e linjave të holla.

Të gjithë Përbërësit
TALC, MICA, NYLON-12, SILICA, ZINC STEARATE, ISONONYL ISONONANOATE, PHENYL TRIMETHICONE, DIMETHICONE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, MAGNESIUM MYRISTATE, PHENOXYETHANOL, DEHYDROACETIC ACID, LAUROYL LYSINE, DECYLENE GLYCOL, HYDRATED SILICA, SORBIC ACID, HYDROGENATED STYRENE/METHYL STYRENE/INDENE COPOLYMER, DIMETHICONOL, ASCORBYL PALMITATE, ROSA CANINA FRUIT OIL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, LAURIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL DIPALMITATE
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.