Home
Pudër
THE ONE
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur

Përshkrim

Mbulim mesatar, pluhur i lehtë i shtypur që e bën mat, turbullon linjat e imëta, mbulon dhe zbut papërsosmëritë me qëndrueshmëri deri në 10 orë. Me polimer Skin Blur dhe Kompleks pluhur Matte për thithjen e vajit për qëndrueshmëri dhe pa shkëlqim! I pershtatshem per lekurat e yndyrshme te kombinuara. Projektuar për t'u sinkronizuar me bazën tuaj të preferuar nga gama SYNC për të rritur përfitimet e grimit tuaj. Me aplikues sfungjeri.
TALC, MICA, DIMETHICONE, SILICA, MAGNESIUM STEARATE, HEXYLDECANOL, ORYZA SATIVA POWDER, SERICA POWDER, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, LEVULINIC ACID, P-ANISIC ACID, SODIUM LEVULINATE, GLYCERIN, TOCOPHEROL, AQUA, BISABOLOL, CETYLHYDROXYPROLINE PALMITAMIDE, STEARIC ACID, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ASCORBYL PALMITATE, BRASSICA CAMPESTRIS STEROLS, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 15850, CI 19140
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.