Home
Kujdesi i duarve
Swedish Spa
Swedish Spa Soft Tide Maskë për Duar

Përshkrim

Një ritual rigjallërues për duart tuaja!

Maska e duarve Suedeze Spa Soft Tide është hapi i përsosur përfundimtar për ritualin tuaj të përkëdhelur të spa në shtëpi. Formula e tij luksoze dhe shumë ushqyese ofron të gjithë lagështinë shtesë që ata dëshirojnë. Duke shfaqur aromën relaksuese Aquatic Floral me lule Suedeze Spa, duart tuaja mbeten të buta, të zhdërvjellta dhe të relaksuara krejtësisht.

Dy mënyra për të përkëdhelur duart tuaja:


  1. Aplikojeni me bollëk para gjumit dhe masazhojeni butësisht në duart tuaja për një ndjesi qetësuese, si spa. Zgjohuni me duar dhe kutikula të lëmuara, të buta dhe të zhdërvjellta.
  2. Aplikojeni me bujari dhe shijoni aromën dhe teksturën luksoze për aq kohë sa ju pëlqen. Hiqni produktin e tepërt dhe masazhojeni pjesën e mbetur për duar të buta dhe të zhdërvjellta gjatë gjithë ditës.
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CANOLA OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, STEARIC ACID, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIMETHICONE, PEG-100 STEARATE, PALMITIC ACID, PHENOXYETHANOL, CERA ALBA, IMIDAZOLIDINYL UREA, CARBOMER, PARFUM, XANTHAN GUM, METHYLPARABEN, BENZYL SALICYLATE, PANTHENOL, PROPYLPARABEN, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLPARABEN, GERANIOL, CORALLINA OFFICINALIS EXTRACT, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, +/-: CI 16035, CI 42090

Take time out, in nature, to relax both body and mind. That’s the Swedish way. From oils that transform into milky foam to silky soft mineral clay and luscious whipped body butter, the sublime textures of Swedish Spa are designed to help soothe away tension and fill you with inner tranquillity. With Swedish Spa, you can be inspired by nature at home.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.