Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Nourishing Pumpkin Seed Oil Foot Cream

Përshkrim

Trajtimi me kungull për këmbët e juaja!Krem ushqyes, tretës i shpejtë për këmbë për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës së thatë. Mbushur me vaj të farës së kungullit për të zbutur lëkurën, duke i lënë këmbët të buta dhe aromatike me një aromë të ngrohtë dhe komode të kungullit. Kombinoje me File Kungull Foot për rezultate më të mira.


Masazhojeni në këmbë të pastra derisa të tretet plotësisht. Për rezultate më të mira, aplikojeni çdo mëngjes dhe çdo natë, dhe kombinojeni me File Kungull Foot kur të jetë e nevojshme.


Aromatizuar me një aromë komode lule kungulli; vetitë e sipërme të pjeshkës dhe pjeprit shkrihen në lule portokalli dhe kungull, me shënime të zgjatura të ngrohjes së drurit të sandalit dhe vaniljes.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, UREA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM CETEARYL SULFATE, CETEARETH-12, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL CAPRYLATE, PARFUM, DIMETHICONE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, CITRIC ACID, CUCURBITA PEPO SEED OIL, GERANIOL, CI 15510
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.