Home
Kujdesi i duarve
Kujdesi i Trupit
Kremë për Duar me Aromë Boronice të Kuqe dhe Çaj të Zi

Përshkrim

Mbushni shtëpinë tuaj me aroma të shijshme të festave të boronicës së freskët, çajit të zi aromatik dhe xhenxhefilit të butë - duke evokuar kohën e çajit komod dhe prodhimin e gëzuar të festave!


Lë duart të lagura, të buta, të lëmuara dhe me aromë festash!


Paraqitur në dizajnin e bukur të festave dhe kutinë e dhuratave festive. Ofertë me kohë të kufizuar.

  1. Shtrydhni një sasi të madhësisë së bizeles në pëllëmbën e njërës dorë.
  2. Fërkojeni kremin në të gjithë pëllëmbët dhe majat e duarve.

Shijoni aromën e këndshme të pushimeve të boronicës së freskët dhe çajit aromatik të zi me lëkura xhenxhefili të lezetshëm.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, COCOS NUCIFERA OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, PARFUM, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, LIMONENE, ISOPROPYL MYRISTATE, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.