Home
Maskara
OnColour
ONCOLOUR Length Up Maskara

Përshkrim
Zbuloni maskaren e zgjatjes me përfitime me shumë efekte! E mbushur me antioksidant mbrojtës Vitamina E dhe hidratues Pro-Vitamina B5, kjo maskare zgjat, përcakton dhe dredh qerpikët.


Furça unike me gjatësi deri me fijet e duarve të trefishta është krijuar për të goditur çdo qerpik nga rrënja në majë dhe për të rritur ndarjen e qerpikëve.


Kjo është përsosmëria e qerpikëve si më e lehta dhe më e mira.Mbushur me antioksidant mbrojtës Vitamina E dhe hidratues Pro-Vitaminë B5

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CERA ALBA, CYCLOHEXASILOXANE, PHENOXYETHANOL, CETEARETH-20, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, DISODIUM EDTA, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, LECITHIN, BHT, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, ETHYLPARABEN, +/-: CI 77499
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.