Home
Maskara
Giordani Gold
Giordani Gold Incredible Length Potion Maskara

Përshkrim

Maskara të infektuar me serum për të synuar rritjen e rënies, dhe përzierjen e dyllit ushqyes për gjatësinë dhe vëllimin e menjëhershëm. Serum aktivizuesi i çërpikëve për çërpikë më të trashë dhe në pamje më të fortë, ndërsa dylli natyral i bletëve jep gjatësi dhe vëllim të bukur. Estetët e Jojoba ushqehen dhe krijojnë një aplikim të qetë.


  • Serumi i aktivizuesve të çërpikëve synon rritjen e çërpikëve
  • Përzierje dylli ushqyes me dyll natyral për gjatësi dhe vëllim dhe Jojoba Esters për aplikim të qetë.
  • Vitamina E për të ndihmuar gjendjen e çërpikëve
  • Pigmente me ngjyra të forta për çërpikë të zeza

Aplikoni me zemërgjerësi në të gjitha çërpikët, duke i kushtuar vëmendje të veçantë mesit për një pamje të jashtëzakonshme të çërpikëve

  • Serum Aktivizues Lash me një peptid dhe një pro-vitaminë për të rrithur qerpiket.
  • Përzierje ushqyese dylli me dyll natyral blete për volum dhe rritje te qerpikeve dhe Jojoba Esters për aplikim te butë.
  • Vitamina E ndihmon përmirësimin e qerpikëve.
  • Intense Colour Pigments për ti nxirë qerpikët.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, CERA ALBA, JOJOBA ESTERS, SYNTHETIC BEESWAX, BUTYLENE GLYCOL, ACRYLATES COPOLYMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, COPERNICIA CERIFERA CERA, GLYCERIN, ACACIA SENEGAL GUM, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, IMIDAZOLIDINYL UREA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, TOCOPHERYL ACETATE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM DEHYDROACETATE, LAURETH-21, PANTHENOL, TOCOPHEROL, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, CI 77499, CI 77266
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.