Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Kremë për Dush me Vaj Susami dhe Manjolia

Përshkrim

Relaksoni veten tuaj me një eksperiencë të mrekullueshme - me kremën tonë për dush me aromë të këndshme, të pasur me vaj natyral susami dhe ekstrakt të manjolias. E pasur me nutrientë dhe anti-oksidantë që ndihmojnë në ushqimin e lëkurës tuaj duke e bërë të butë dhe të lëmueshme. Me aromë të freskët lulesh dhe vaj-misk susami. Formulë biodegraduese.

Kthehet në një shkumë të lehtë, kremoze, pastroni dhe shpërlani.

EKSTRAKTE NATYRALE TË VAJIT TË SUSAMIT DHE MANJOLIAS

Susami, që njihet në Indi si një ilaç antik që ka mbijetuar nëpër gjenerata, është i pasur me vlera natyrale ushqyese dhe anti-oksidantë që hidratojnë dhe mbrojnë lëkurën, duke e bërë të butë dhe elastike. Manjolia, që njihet si anti-oksidant 1000 herë më potent se sa Vitamina E, njihet për vetitë e saj hidratuese dhe jep dukshmërinë e një strukture të butë dhe të njëtrajtshme.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, COCO-GLUCOSIDE, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, BENZOPHENONE-4, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, SODIUM CITRATE, SESAMUM INDICUM SEED OIL, MAGNOLIA BIONDII BUD/FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CI 17200
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.