Home
Shampo
Love Nature
Love Nature Shampo për Flokë të Ngjyrosur me Shegë dhe Tërshërë

Përshkrim

Mbani flokët tuaj të ngjyrosur bukur rrezatues - me pak ndihmë nga vetë përbërësit e natyrës: shega natyrale dhe tërshëra organike!


E pasur por e lehtë, kjo dyshe nuk do t'i rëndojë flokët!


I mbushur me ekstrakte shege dhe tërshëre natyrore ndihmojnë në parandalimin e zbehjes së ngjyrave, lagështimin dhe mbrojtjen e tyre.


Agjentët shtesë kondicionues në këtë formulë të butë dhe të butë ndihmojnë më tej për të bllokuar gjallërinë e ngjyrave.


Testuar dermatologjikisht, bio-degradueshëm.

Vendoseni në flokë të lagur, lajeni dhe pastrojen.

Shega e vetë natyrës, e njohur globalisht si një super-frut, është plot me përfitime natyrore dhe veti mbrojtëse, anti-oksiduese, të treguara për të parandaluar zbehjen e ngjyrës së flokëve. Tërshëra është e ngarkuar me anti-oksidues natyralë që ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve. Përmban elementë dhe vitamina të tjera që punojnë për të lagur dhe kushtëzuar flokët për shkëlqim më të butë dhe me ngjyra!

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, LAURETH-3, SODIUM CHLORIDE, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM CITRATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, DISODIUM EDTA, PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CI 16035, CI 19140, CI 60730
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.