Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Xhel për Dush me Fruta

Përshkrim

Xheli ynë i fundit për dush, i mbushur me fruta, me aromën e tij të shijshme, me lëng, me fruta, është një provë e domosdoshme!


Infuzion i bollshëm i ekstrakteve natyrore të frutave - kivi, grejpfrut dhe mollë - plot me vitamina, minerale dhe anti-oksidues, ndihmon në ringjalljen, freskimin dhe mbrojtjen e lëkurës.


Hapi i ringjallur, aromatik i shijshëm, me lëkurën të ndjerë butë!


Formulim i testuar dermatologjikisht & bio-degradues.

Lëkurë xhel në një shkumë të lehtë, kremoze.Lajeni dhe pastrojeni.

Infuzion i bollshëm i ekstrakteve natyrore të frutave - kivi, grejpfrut dhe mollë - plot me vitamina, minerale dhe anti-oksidues për të ndihmuar në ringjalljen, freskimin dhe mbrojtjen e lëkurës.


Historia e përbërësve të aromave:

Aromë e freskët, me lëng dhe akordi kryesor i ndërtuar rreth kivit dhe mollës jeshile, i përmirësuar nga notat e sipërme të grejpfrutit rozë dhe i mbështjellë me një musk të tharë

Shënimet kryesore: grejpfrut rozë, mollë jeshile, zarzavate me gjethe

Zemra: kivi, trëndafil, barbarozë

Baza: myshk, dru kedriTë gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, GLYCERIN, DISODIUM EDTA, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT EXTRACT, CITRUS GRANDIS FRUIT EXTRACT, MALUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, CITRUS LIMON PEEL OIL, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 15985, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.