Home
Pastrues
Love Nature
Love Nature Xhel Pastrues me Dru Çaji Organik dhe Lajm

Përshkrim

NGA E YNDYRSHME NË FORMË TË PËRSOSUR!

Lëkura me dukje të përsosur fillon me një mbrojtje të mirë dhe lëkura e yndyrshme as nuk vije në shprehje kundër mirësisë pastruese natyrale të Love Nature Pastruesit në Xhel me Dru Çaji dhe Lajm.


Formuluar pa paraben dhe me vaj esencial organik të Drurit të Çajit dhe super përbërësin Lajm, ky xhel me shkumë të lehtë vepron në pastrimin e menjëhershëm të lëkurës derisa largon grimin, papastërtitë dhe yndyrën dhe sebumin e tepërt.


Lëkurë pa shenja? Mos u frikësoni asnjëherë, gjithashtu përmban acid salicilik për të ndihmuar në targetimin e shenjave. Gjithashtu është e testuar dermatologjikisht dhe jo-komedogjenik.


Dhe përveç që po i bëni një nder lëkurës tuaj, ju gjithashtu do të ndihmoni edhe Nënën Natyrë sepse formula e saj është pa silikon dhe biodegraduese.

Masazhoni në fytyrë dhe qafë duke përdorur lëvizje rrethore, duke shmangur zonën rreth syve. Përdorni në mëngjes dhe në mbrëmje.

MIRËSI PASTRUESE DHE MAT NGA NATYRA

Vaji esencial organik nga Druri i Çajit fiton votën e famshme kur bie fjala tek pastrimi i lëkurës tuaj. Kjo bimë e famshme është e adhurueshme për vetitë antimikrobiale që ndihmojnë në adresimin e shenjave, dhe njihet gjerësisht për aftësinë e saj për të zvogëluar humbjen e hidratimit dhe nxitjen e hidratimit të lëkurës.


Lajmi Organik është super përbërësi që e kthen shkëlqimi në lëkurën tuaj duke ndihmuar në tonifikim dhe duke e bërë mat.


LAJMI MEKSIKAN!

Ka një arsye përse Meksika është një nga eksportuesit kryesor të lajmit të freskët - kualiteti i tyre i klasit botëror! Për Love Nature, ne kemi zgjedhur lajmet nga shteti i ngopur me diell i Kolimës, që është në bregun Paqësor të Meksikës dhe konsiderohet si një nga zonat kryesore për prodhimin e lajmit në atë shtet.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCO-SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERYL OLEATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, DISODIUM EDTA, SALICYLIC ACID, SODIUM CHLORIDE, CITRUS AURANTIFOLIA FRUIT EXTRACT, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 42090, CI 19140, CI 17200
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.