Home
Toner & Sprej
Love Nature
Love Nature Tonik Pastrues me Dru Çaji Organik dhe Lajm

Përshkrim

NJË QERASJE PASTRUESE DHE TONIFIKUESE NGA NATYRA!

Pra, keni përfunduar pastrimin dhe lëkura juaj po duket mirë, apo jo? Epo, po dhe jo! Pse? Sepse ka gjithmonë pjesë të grimit dhe papastërtive që mbesin duke mbyllur poret dhe duke shkaktuar vaj dhe sebum dhe - ia qëlluat - shenja!

Aplikoni me një copëz pambuku në mëngjes dhe në mbrëmje pasi të keni pastruar fytyrën dhe përhapeni edhe drejtë qafës. Shmangni zonën rreth syve.

MIRËSI PASTRUESE DHE MAT NGA NATYRA

Vaji esencial organik nga Druri i Çajit fiton votën e famshme kur bie fjala tek pastrimi i lëkurës tuaj. Kjo bimë e famshme është e adhurueshme për vetitë antimikrobiale që ndihmojnë në adresimin e shenjave, dhe njihet gjerësisht për aftësinë e saj për të zvogëluar humbjen e hidratimit dhe nxitjen e hidratimit të lëkurës.


Lajmi Organik është super përbërësi që e kthen shkëlqimi në lëkurën tuaj duke ndihmuar në tonifikim dhe duke e bërë mat.


LAJMI MEKSIKAN!

Ka një arsye përse Meksika është një nga eksportuesit kryesor të lajmit të freskët - kualiteti i tyre i klasit botëror! Për Love Nature, ne kemi zgjedhur lajmet nga shteti i ngopur me diell i Kolimës, që është në bregun Paqësor të Meksikës dhe konsiderohet si një nga zonat kryesore për prodhimin e lajmit në atë shtet.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, PROPANEDIOL, ALCOHOL DENAT., DECYL GLUCOSIDE, SODIUM CITRATE, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SALICYLIC ACID, PARFUM, CITRIC ACID, CITRUS AURANTIFOLIA FRUIT EXTRACT, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.