Home
Kremë dite
Love Nature
Love Nature Losion për Fytyrë me Efekt Mat me Dru Çaji Organik dhe Lajm

Përshkrim

MË SHUMË MAT, MË PAK SHKËLQIM!

Ky është sekreti për një lëkurë të pastër. Dhe lajmi i mirë është që ne e kemi vendosur në një vend për ju në formën e Love Nature Losionit për Fytyrë me Dru Çaji dhe Lajm!


E krijuar duke përdorur vaj esencial organik të Drurit të Çajit dhe super përbërësin siq është Lajmi, është një përshtatje e bërë në parajsë për lëkurën e yndyrshme. E dizajnuar për përdorim të ditës dhe natës, ndihmon në ofrimin e hidratimit të lehtë dhe funksionon të bëjë lëkurën mat në mënyrë të përsosur, të pastër dhe pa shkëlqim të tepërt, derisa kontrollon sebumin dhe vajin e tepërt. Gjithashtu përmbanë acid salicilik për të targetuar lëkurën me shenja.


Dhe, siq mund të prisnit, është e testuar dermatologjikisht, jo-komedogjenik, pa paraben - dhe e përfunduar me një aromë të këndshme lulesh.

Duke përdorur gishtërinjët, masazhoni butësisht në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe tonifikimit. Shmangni zonën rreth syve.

MIRËSI PASTRUESE DHE MAT NGA NATYRA

Vaji esencial organik nga Druri i Çajit fiton votën e famshme kur bie fjala tek pastrimi i lëkurës tuaj. Kjo bimë e famshme është e adhurueshme për vetitë antimikrobiale që ndihmojnë në adresimin e shenjave, dhe njihet gjerësisht për aftësinë e saj për të zvogëluar humbjen e hidratimit dhe nxitjen e hidratimit të lëkurës.


Lajmi Organik është super përbërësi që e kthen shkëlqimi në lëkurën tuaj duke ndihmuar në tonifikim dhe duke e bërë mat.


LAJMI MEKSIKAN!

Ka një arsye përse Meksika është një nga eksportuesit kryesor të lajmit të freskët - kualiteti i tyre i klasit botëror! Për Love Nature, ne kemi zgjedhur lajmet nga shteti i ngopur me diell i Kolimës, që është në bregun Paqësor të Meksikës dhe konsiderohet si një nga zonat kryesore për prodhimin e lajmit në atë shtet.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, ISOPROPYL MYRISTATE, TAPIOCA STARCH, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRUS AURANTIFOLIA FRUIT EXTRACT, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.