Home
Akne & njolla
Love Nature
Love Nature Vaj Pastrues për Fytyrë me Dru Çaji Organik dhe Lajm

Përshkrim

MPOSHTNI SHENJAT! [

E pasur me vaj esencial antibakterial të Drurit të Çajit dhe super përbërësin siq është lajmi, së bashku me acid salicilik, Love Nature Vaji Pastrues me Dru Çaji dhe Lajm targeton shenjat duke ndihmuar në pastrimin dhe qetësimin e zonës së ndezur derisa funksionon në tonifikimin dhe zvogëlimin e poreve.

Vendosni direkt në shenja kur shfaqen fillimisht, duke shmangur zonën rreth syve. Aplikoni në shfaqjen e parë të shenjës dhe përdoreni ashtu siq ju nevojitet.

MIRËSI PASTRUESE DHE MAT NGA NATYRA

Vaji esencial organik nga Druri i Çajit fiton votën e famshme kur bie fjala tek pastrimi i lëkurës tuaj. Kjo bimë e famshme është e adhurueshme për vetitë antimikrobiale që ndihmojnë në adresimin e shenjave, dhe njihet gjerësisht për aftësinë e saj për të zvogëluar humbjen e hidratimit dhe nxitjen e hidratimit të lëkurës.


Lajmi Organik është super përbërësi që e kthen shkëlqimi në lëkurën tuaj duke ndihmuar në tonifikim dhe duke e bërë mat.


LAJMI MEKSIKAN!

Ka një arsye përse Meksika është një nga eksportuesit kryesor të lajmit të freskët - kualiteti i tyre i klasit botëror! Për Love Nature, ne kemi zgjedhur lajmet nga shteti i ngopur me diell i Kolimës, që është në bregun Paqësor të Meksikës dhe konsiderohet si një nga zonat kryesore për prodhimin e lajmit në atë shtet.

Të gjithë Përbërësit
ISOPROPYL MYRISTATE, ALCOHOL DENAT., AQUA, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, SALICYLIC ACID, PARFUM, LIMONENE, CITRUS AURANTIFOLIA FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.