Home
Toner & Sprej
Love Nature
Love Nature Ujë Qetësues Micelar me Tërshërë dhe Goji Mana Organike

Përshkrim

LIRONI LËKURËN E THATË!

Lëkura e thatë mund të jetë e mërzitshme, apo jo? Pa hidratim, mund të bëhet e parehatshme dhe e ndishme, kështu që kërkon kujdes special për ta mbajtur në formë.


Me tërshërë Organike dhe super përbërësin Manaferrën Goji, Love Nature Uji Qetësues Micelar me Tërshërë dhe Manaferrë Goji është një mik i vërtetë për lëkurë të thatë. Duke kombinuar aftësinë pastruese të pastruesit me ndienjën efreskët të një toniku është e përshtatshme dhe opsion i butë i dizajnuar në mënyrë speciale për të larguar grimin dhe papastërtitë pa e tharë lëkurën.


Dhe përderisa vepron në pastrimin dhe freskimin e lëkurës, është gjithashtu e testuar dermatologjikisht, formula pa alkool dhe pa paraben ndihmon në ruajtjen e hidratimit esencial të lëkurës derisa tonifikon dhe qetëson lëkurën për një ndienjë të menjëhershme rehatie - për të mos përmendur një ndienjë ushqyese dhe një aromë të këndshme ekzotike frutash për të ngazëllyer ndienjat tuaja!

Mëngjes dhe mbrëmje, aplikoni në një copëz pambuku dhe kaloni lehtësisht në fytyrë, qafë dhe sy.

Tërshëra është mirësi e personifikuar dhe një senzacion për kujdesin e lëkurës! Me aftësitë e veta fantastike hidratuese, ekstrakti i tërshërës ndihmon në zbutjen e lëkurës për ta bërë më të butë dhe më elastike, por gjithashtu ofron edhe përfitime zbutëse. Lëkura juaj do të ndihet sikur është e mbështjellur me pambuk!


Manaferra Goji është një nga përbërësit më të mirë botëror dhe partneri për lëkurën tuaj të përsosur. Është e pasur me vlera ushqyese dhe antioksidantë të fuqishëm. vitamina dhe amino acide, këto thesare ekzotike mund të ndihmojnë në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës, në mënyrë që ju të përshëndesni vlerat e reja ushqyese.


MANAFERRAT GOJI DIREKT NGA BURIMI

Manaferrat Goji tek Love Nature nxirren direkt nga shtëpia e tyre në Kinë - një shtet që ka përdorur këtë super përbërës në mjeksinë tradicionale për më shumë se 600 vite. Njihet si "diamanti i kuq", kultivohen në temperatura ekstreme në rajonin e Ningxias, përpara se të korrin çdo verë në mënyrë që ju të shihni potencialin e tyre të jashtëzakonshëm antioksidant dhe mbrojtës ndaj lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, PROPANEDIOL, GLYCERIN, BETAINE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM BENZOATE, DECYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM CITRATE, PARFUM, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID
Natural Oat extract is renowned for helping dry skin to feel calm, soft and soothed. For all ages.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.