Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Maskë Qetësuese me Tërshërë dhe Goji Mana Organike

Përshkrim

THUANI LAMTUMIRË THATËSISË!

Ktheni tryezat lëkurës së etur dhe të parehatshme me një dozë lumturie të vlerave ushqyese të adhurueshme për lëkurë që ndihmojnë në rikthimin e lëkurës së thatë në një gjendje qetësie dhe rehatie.


Me Tërshërë organike dhe ekstrakte të Manaferrës Goji, së bashku me një strukturë të pasur dhe një aromë të këndshme orientale-frutash, Love Nature Maska Qetësuese me Tërshërë dhe Manaferrë Goji është një dhuratë e mirëseardhur për lëkurën tuaj dhe një qerasje e pamposhtur për ndienjat tuaja. Për më shumë, është e testuar dermatologjikisht dhe e formuluar pa paraben dhe pa alkool!

Me maja të gishtërinjëve, aplikoni një shtresë të njëtrajtshme në fytyrë duke shmangur zonën rreth syve. Lëreni për 10-15 minuta pastaj lehtësisht largoni çfarëdo që të ngelet me një peshqir të lagur apo copëz pambuku. Përdoreni dy herë në javë.

Tërshëra është mirësi e personifikuar dhe një senzacion për kujdesin e lëkurës! Me aftësitë e veta fantastike hidratuese, ekstrakti i tërshërës ndihmon në zbutjen e lëkurës për ta bërë më të butë dhe më elastike, por gjithashtu ofron edhe përfitime zbutëse. Lëkura juaj do të ndihet sikur është e mbështjellur me pambuk!


Manaferra Goji është një nga përbërësit më të mirë botëror dhe partneri për lëkurën tuaj të përsosur. Është e pasur me vlera ushqyese dhe antioksidantë të fuqishëm. vitamina dhe amino acide, këto thesare ekzotike mund të ndihmojnë në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës, në mënyrë që ju të përshëndesni vlerat e reja ushqyese.


MANAFERRAT GOJI DIREKT NGA BURIMI

Manaferrat Goji tek Love Nature nxirren direkt nga shtëpia e tyre në Kinë - një shtet që ka përdorur këtë super përbërës në mjeksinë tradicionale për më shumë se 600 vite. Njihet si "diamanti i kuq", kultivohen në temperatura ekstreme në rajonin e Ningxias, përpara se të korrin çdo verë në mënyrë që ju të shihni potencialin e tyre të jashtëzakonshëm antioksidant dhe mbrojtës ndaj lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERIN, CANOLA OIL, SODIUM POLYACRYLATE, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, CI 16035, CI 19140
Natural Oat extract is renowned for helping dry skin to feel calm, soft and soothed. For all ages.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.