Home
Kremë dite
Love Nature
Love Nature Kremë Ushqyese për Fytyrë me Tërshërë dhe Goji Mana Organike

Përshkrim

RIKTHENI NË JETË LËKURËN E THATË

Nuk ka asgjë që lëkura e thatë e vlerëson më shumë se sa një dozë të shëndetshme të hidratimit natyral jetë-dhënës. Dhe nuk do të dëshironit t'a zhgënjenit, apo jo? Sigurisht që jo!


Lajmi i mirë është, se shpëtimi i lëkurës tuaj është më i lehtë se sa që keni menduar duke ju falënderuar Love Nature Kremës Ushqyese për Fytyrë me Tërshërë dhe Manaferra Goji. Me Tërshërë organike dhe super përbërësin Manaferrën Goji, është burimi i përsosur i ushqimit të pasur për lëkurë të etur të dizajnuar të hidratojë dhe rigjenerojë menjëherë lëkurën.

Duke përdorur gishtërinjët, masazhoni butësisht në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe tonifikimit. Shmangni zonën rreth syve.

Tërshëra është mirësi e personifikuar dhe një senzacion për kujdesin e lëkurës! Me aftësitë e veta fantastike hidratuese, ekstrakti i tërshërës ndihmon në zbutjen e lëkurës për ta bërë më të butë dhe më elastike, por gjithashtu ofron edhe përfitime zbutëse. Lëkura juaj do të ndihet sikur është e mbështjellur me pambuk!


Manaferra Goji është një nga përbërësit më të mirë botëror dhe partneri për lëkurën tuaj të përsosur. Është e pasur me vlera ushqyese dhe antioksidantë të fuqishëm. vitamina dhe amino acide, këto thesare ekzotike mund të ndihmojnë në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës, në mënyrë që ju të përshëndesni vlerat e reja ushqyese.


MANAFERRAT GOJI DIREKT NGA BURIMI

Manaferrat Goji tek Love Nature nxirren direkt nga shtëpia e tyre në Kinë - një shtet që ka përdorur këtë super përbërës në mjeksinë tradicionale për më shumë se 600 vite. Njihet si "diamanti i kuq", kultivohen në temperatura ekstreme në rajonin e Ningxias, përpara se të korrin çdo verë në mënyrë që ju të shihni potencialin e tyre të jashtëzakonshëm antioksidant dhe mbrojtës ndaj lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CETEARYL GLUCOSIDE, MYRISTYL MYRISTATE, SORBITAN OLIVATE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, CI 16035, CI 19140
Natural Oat extract is renowned for helping dry skin to feel calm, soft and soothed. For all ages.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.