Home
Maska të tjera
Pure Skin
Pure Skin Charcoal Maskë Qëruese

Përshkrim

Maskë qymyri pastrues që pastron në mënyrë aktive, pastron dhe minimizon poret duke e mbajtur lëkurën të rehatshme. Formuluar me pluhur qymyr druri, ekstrakt ananasi dhe Detect Technology me Salicil Acid, që punon për të hequr butësisht papastërtitë, dhe vajin për të zbuluar menjëherë një lëkurë të butë dhe të njomë.
QYMYR

Pluhuri i qymyrit, i njohur për vetitë e tij pastruese, thith vajin dhe heq papastërtitë dhe papastërtitë nga lëkura. Pluhuri i qymyrit në maskën tonë të pastrimit është zgjedhur për pastërtinë dhe porozitetin e tij të lartë, gjë që e bën atë veçanërisht të efektshëm për thithjen e acidit oleik, një përbërës kryesor i sebumit.

EXTRAKT ANANASI

Ananasi natyrshëm përmban AHA (alfa acide hidroksi) të cilat ndihmojnë në shtresimin e butë të lëkurës dhe vitaminës C, një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave. Për më tepër, ai përmban sheqerna natyralë të cilët njomin lëkurën.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., POLYVINYL ALCOHOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PVP, C12-13 PARETH-9, XANTHAN GUM, SALICYLIC ACID, UNDECYLENOYL GLYCINE, PARFUM, ANANAS SATIVUS FRUIT EXTRACT, CHARCOAL POWDER, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CI 77499
Pure Skin offers targeted solutions for blemish-prone and oily skin. These products effectively prevent and target blemishes, blackheads, whiteheads and oily skin, while working to reduce the redness of blemish marks. They deliver clear beautiful skin with powerful ingredients like Salicylic Acid (BHA) and Gluconolactone (PHA) while kind to the skin.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.