Home
Flokë
HairX
HairX Advanced Care Style Smart Sprej Mbrojtës ndaj Nxehtësisë

Përshkrim

Përgatitni flokët tuaj me këtë llak sublim para-stilues për t'u mbrojtur nga dëmtimi i nxehtësisë nga mjetet e përditshme të stilimit. I mbushur me Pro-Vitaminë B5 dhe i formuluar me Teknologjinë Heat Shield për të siguruar mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 220°C; Formula ultra e lehtë dhe jo ngjitëse i lë flokët një ndjenjë tepër të butë, të hidratuar dhe gati për stilim. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
AQUA, AMP-ACRYLATES COPOLYMER, POLYURETHANE-14, C12-13 PARETH-9, PHENOXYETHANOL, PEG-12 DIMETHICONE, PARFUM, AMINOMETHYL PROPANOL, DMDM HYDANTOIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM CITRATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LIMONENE, CITRIC ACID, PANTHENOL, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, HYDROLYZED KERATIN, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.