Home
Produkte për Stilim
HairX
HairX Advanced Care Style Smart Sprej Stilues për Flokë

Përshkrim

Për përsosjen e flokëve 24/7. Ky llak flokësh me tharje të shpejtë dhe të lehtë siguron një mbajtje afatgjatë, ultra të fortë dhe fleksibël; mbyllja në stilet e domosdoshme me besim dhe kontroll. I mbushur me Pro-Vitaminë B5 për flokë të ushqyer me një shkëlqim të shkëlqyeshëm, ky llak i gjithanshëm ndihet i natyrshëm në prekje dhe pastrohet lehtë; duke i lënë flokët të butë dhe pa mbetje ngjitëse. Formuluar me FlexiStay Technology për një mbajtje 24-orëshe, fleksibël për një kohë të gjatë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Pas stilimit të flokëve, spërkatni në stilet e mbylljes. Lani furçat sipas dëshirës për flokë të butë dhe natyralë.

Provitamina B5 ushqyese ndihmon në zbutjen e flokëve duke shtuar shkëlqim dhe lagështi.

Formuluar me FlexiStay Technology për një mbajtje 24-orëshe, fleksibël për një kohë të gjatë.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., DIMETHYL ETHER, AQUA, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PANTHENOL, PARFUM, ISOPROPYL MYRISTATE, HEXYL CINNAMAL
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.