Home
Stilim
North for Men
North for Men Power Hold & Sleek Xhel i Tejdukshëm për Flokë

Përshkrim

Stili kaq i fortë, zgjat gjithë ditën


Asnjëherë mos u palosni përballë sfidave të ditës me këtë xhel freskues për flokët që ka qëndrueshmëri afatgjatë. I mbushur me Artic Pro Defence dhe Power Hold Technology, ky produkt i pasur me minerale u jep flokëve tuaj një kapje fuqie të padukshme duke siguruar që flokët tuaj të qëndrojnë të modeluar dhe të fortë deri në 48 orë.

  1. Merrni një sasi të vogël xheli në mënyrë të barabartë midis duarve tuaja.
  2. Përhapeni nëpër flokë të thatë ose të lagur
  3. Stiloni sipas dëshirës me duar ose krehër. Mos e shpëlani.
Fuqia për të mbajtur teknologjinëu jep flokëve një mbajtje të fortë pa ngurtësi. E padukshme dhe e lehtë, përmirëson ndjeshëm dhe ruan modelimin, kështu që loja juaj e flokëve mbetet e fortë deri në 48 orë.

Mbushur me Arctic Pro Defence,ky ekstrakt i rrënjës arktike është i pasur me antioksidantë mbrojtës ndërsa lufton radikalet e lira për të mbajtur flokët të shëndetshëm dhe të fortë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ACRYLATES/METHACRYLAMIDE COPOLYMER, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, BUTYLENE GLYCOL, PEG-12 DIMETHICONE, POLYSORBATE 80, SODIUM LAURYL SULFATE, GLYCERIN, PANTHENOL, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, DMDM HYDANTOIN, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.