Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Comfort Kremë e Natës për Shputa

Përshkrim

Përfundoni këmbët tuaja në pasurinë e butë të kësaj krem ​​intensivisht hidratues brenda natës. I mbushur me ekstrakte natyrale të Avokados dhe Aloe Vera, kremi hidratues i këmbëve Feet Up Comfort Overnight do të zbutë edhe lëkurën më të ashpër dhe do të ndihmojë në qetësimin e këmbëve të lodhura gjatë kohës që flini. Testuar dermatologjikisht.

Ne rekomandojmë hapat e mëposhtëm të thjeshtë për rutinën perfekte të Feet Up Comfort:


HAPI 1. Relaxing Bath Soak - tonik i përsosur për këmbët pas një dite të gjatë.
HAPI 2. Stimulating Foot Skrub -shtreson këmbët tuaja në përgatitje për kremin tuaj të këmbëve.

HAPI 3. Daily Softening Foot Cream - e shkëlqyeshme për përdorim në mëngjes sepse thithet shpejt, pa mbetje të yndyrshme.

HAPI 4. Overnight Moisturising Foot Cream -rajtimi i fundit i natës. Përdorni me Feet Up Çorapet e Komodit për rezultatet më të mira!
HAPI 5. Reviving Foot Spray - përdorni në çdo kohë për të rifreskuar këmbët ose këpucët.

Natyrale vaj Avocado & Aloe Vera lëng gjethesh i mbushur me antioksidantë mbrojtës dhe acide yndyrore, vaj Avocado ka veti të jashtëzakonshme rigjeneruese dhe ndihmon në lagështimin dhe zbutjen e lëkurës. Të pasura me vitamina dhe mineraleAloe Vera ndihmon për të hidratuar, qetësuar dhe mbajtur lëkurën në kërkim të rinisë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, UREA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM CETEARYL SULFATE, CETEARETH-12, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, PROPYLPARABEN, PARFUM, PANTHENOL, PERSEA GRATISSIMA OIL, LIMONENE, LINALOOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, HEXYL CINNAMAL
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.