Home
Flokë
HairX
HairX Advanced Care Style Smart Shkumë Stiluese për Flokë

Përshkrim

Rritni volumin dhe jepni teksturë flokëve me këtë shkumë flokësh të lehtë, të fortë dhe fleksibël. I mbushur me Pro-Vitaminë B5 për flokë të ushqyer me një shkëlqim natyral; formula e gjithanshme, jo ngjitëse përcakton kaçurrelat dhe valët, duke lejuar lëvizje kërcyese me butësi të prekshme. E përcaktuar dhe më e plotë, por kurrë e ngurtë. Formuluar me teknologjinë FlexiStay për mbajtje afatgjatë dhe fleksibël 24-orëshe. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
AQUA, BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POLYQUATERNIUM-46, POLYQUATERNIUM-4, PANTHENOL, PARFUM, AMINOMETHYL PROPANOL, NIACINAMIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYSORBATE 80, SODIUM LAURYL SULFATE, PHENYLPROPANOL, HEXYL CINNAMAL, PROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHEROL, LIMONENE, LINALOOL
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.