Home
Produkte për Stilim
HairX
HairX Advanced Care Style Smart Shine Sprej

Përshkrim

Plotësoni pamjen tuaj dhe ndriçoni flokët me këtë llak me shkëlqim të lartë pas stilimit. Formuluar me teknologjinë e shkëlqimit për të ofruar një përfundim me shkëlqim të qëndrueshëm dhe 24-orësh për flokët me shkëlqim. I mbushur me vaj soje, vitaminë F dhe një filtër mbrojtës UV për flokë të shëndetshëm, të butë dhe jashtëzakonisht të mëndafshtë.
BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ISODODECANE, ALCOHOL DENAT., AMINOPROPYL PHENYL TRIMETHICONE, HYDROGENATED OLIVE OIL UNSAPONIFIABLES, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM, GLYCINE SOJA OIL, LINOLEIC ACID, OLEIC ACID, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, BHT, LINOLENIC ACID, TOCOPHEROL
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.