Home
Kujdesi i duarve
Novage+
NovAge Intensive Age Defence Kremë për Duar FM25

Përshkrim

Mbronë lëkurën nga thatësia dhe dukshëm zvogëlon dukshmërinë e rrathëve të zinjë, linjave dhe rrudhave me ndihmën e teknologjisë kundër shenjave të zeza dhe përzierjes hidratuese. Ndihmon në fortësimin e barrierës së lëkurës duke e bërë të butë dhe të hidratuar edhe pas disa largjeve. FM25 mbronë lëkurën nga efektet e diellit.

  • Vërtetuar klinikisht për të zvogëluar dukshëm dukshmërinë e rrudhave dhe shenjave të zeza†1
  • 24 orë efekt hidratues i vërtetuar klinikisht
  • E bën lëkurën dukshëm të hidratuar edhe pas disa larjesh†3
  • Produkti ndihmon në riparimin e kutikulave të dëmtuara - 81% pajtohen*

*Testuar në 75 femra duke përdorur NovAge Intensive Age Defence Kremën për Duar me FM25, për 6 javë. Minimum 2 aplikime në ditë.

†1 NovAge Intensive Age Defence Kremë për Duar FM25 Testuar klinikisht për 8 javë. Minimum 2 aplikime në ditë.
  • Aplikoni kremën për duar në duar të pastra.
  • Lehtësisht masazhoni në duar, nga gishtërinjët drejtë kyçeve, duke u koncentruar në kutikula dhe thonjë
  • Përdorni në mëngjes dhe në mbrëmje dhe në çfarëdo kohe gjatë ditës.

Këshillë: Përdorni kremën për duar si një maskë gjatë natës për duar edhe më të buta dhe të lëmueshme në mëngjes.

Një shtesë e përsosur për rutinën tuaj të kujdesit për lëkurë, NovAge Intensive Age Defence Krema për duar me FM25 do të ndryshojë mënyrën se si ndiheni për duart tuaja.


  • Teknologjia kundër shenjave të zeza vepron në parandalimin e prodhimit të tepërt të melaninës që vepron në zvogëlimin e shenjave të zeza dhe i jep duarve tuaja tone të njëtrajtshme të lëkurës.

  • Vitamina B3 ndihmon në stimulimin e prodhimit të kolagjenit dhe ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës.

  • Një përzierje e hidratuesve ndihmon në përmirësimin e dukshmërisë së linjave dhe rrudhave dhe e bën lëkurën të hidratuar dhe pa disa larjeve.

  • Teknologjia për mbrojtje nga dielli, mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB duke ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës kundër dëmeve të shkaktuara nga dielli.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, HOMOSALATE, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CYCLOPENTASILOXANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, NIACINAMIDE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, BETAINE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, CETEARYL ALCOHOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, XANTHAN GUM, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, DIACETYL BOLDINE

NOVAGE. FUQIZUAR NGA SHKENCA. I FUQISHËM PËR TË SJELLË VERSIONIN TUAJ MË TË MIRË.
NovAge ofron një seri zgjidhjesh të avancuara shkencërisht për kujdesin e lëkurës, të dizajnuara për të korrigjuar dhe ngadalësuar shenjat e plakjes. Çdo linjë mundësohet nga teknologji inovative dhe ekstrakte të qelizave staminale bimore dhe është përshtatur për të përmbushur nevojat në ndryshim të lëkurës tuaj gjatë gjithë jetës me rezultate të vërtetuara klinikisht. Nga shenjat e para të plakjes e deri tek ato me lëkurë më të pjekur, me NovAge mund të shijoni lëkurë rinore dhe të shëndetshme në çdo moshë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.

 

Ndani