Home
Korrektor
Giordani Gold
Giordani Gold Master Creation Korrektor

Përshkrim

Një korrektues kremoz që synon, fsheh dhe parandalon shfaqjen e papërsosmërive të lëkurës.


MasterCreation Concealer është i mbushur me ColourCorrectComplex për një ndeshje të vërtetë në hije që unifikon tonin e lëkurës dhe Infuzionin e Nourishment të Lëkurës për një nxitje të ushqimit.


Në një strukturë të butë-mëndafshi, ky korrektor është për një pamje të plotë përtej përsosmërisë.

Vendoseni në zonën nën sy dhe në zona specifike të papërsosmërisë me një prekje të butë dhe përziejeni për një fund mat, i cili bashkohet pa probleme me lëkurën tuaj.

ColourCorrectComplex rrit pamjen e rinisë duke maskuar vijat e holla dhe duke fshehur zona e zbrazëta dhe jo të njëjta. Infuzioni i ushqimit të lëkurës ndihmon në promovimin e gjendjes së shëndetshme të lëkurës duke ushqyer lëkurën që nga përdorimi i parë e më tej.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, CETYL DIMETHICONE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, POLYGLYCERYL-3 OLEATE, CERA ALBA, PHENYL TRIMETHICONE, SILICA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM CHLORIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, ALUMINA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BHT, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.