Home
Pudra të lëngshme
Giordani Gold
Giordani Gold Metamorphosis Pudër e Lëngshme

Përshkrim

State-of-the-Art MetaReactive Teknologjia i përgjigjet lëkurës tuaj duke u transformuar nga e lëngshme në një pudër të mëndafshtë. E përzgjedhur nga zhytësit specialistë direkt me dorë, Ekstrakti Detar i Algave ndihmon në ushqyerje të lëkurës dhe përmirësim të fryerjes dhe elasticitetit. 3D Stretch Pigmentet krijojnë tone më të njëtrajtshme të lëkurës derisa Oil Control Teknologjia ndihmon në balanc të dukshmërisë së yndyrës, në mënyrë që përfundimi juaj mat të zgjasë gjatë tërë ditës. Formulë pa-ujë.

Masazhoni lëkurën tuaj duke përdorur majat e gishtave për të përjetuar transformimin e strukturës në efektin e saj të plotë.

  • Teknologjia e fundit MetaReactive i përgjigjet lëkurës tuaj për t'u transformuar në pluhur kadifeje.
  • Ekstrakti i Algave Detare të zgjedhur me dorë ndihmon në ushqimin e lëkurës.
  • Pigmentet Stretch 3D krijojnë një nuancë më uniforme të lëkurës.
  • Teknologjia e kontrollit të vajit ndihmon në balancimin e pamjes së vajit.
  • Formulim pa ujë.
Të gjithë Përbërësit
CYCLOPENTASILOXANE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, DIMETHICONE, NYLON-12, CYCLOHEXASILOXANE, ISONONYL ISONONANOATE, TRIBEHENIN, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SILICA, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ALUMINA, PARFUM, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PADINA PAVONICA THALLUS EXTRACT, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.