Home
Serum & përforcues
Optimals
Optimals Serum Pastrues

Përshkrim

Një përforcues i lehtë për t'u përdorur për lëkurën e bllokuar. Formulë shumë e koncentruar me një përzierje përbërësish natyralë suedezë që ndihmon në pastrimin e lëkurës dhe përmirësimin e çehrës. Përzihet lehtë me kremin tuaj të fytyrës për lëkurë të shëndoshë dhe me pamje të shëndetshme. Për përdorim ditor ose mujor, në varësi të nevojave të lëkurës. Të gjitha llojet e lëkurës.
  • Boronicë e egër përmban acid alfa hidroksi që ndihmon në rinovimin e qelizave të lëkurës, të cilat mund të ndihmojnë që lëkura të duket rrezatuese, vitale dhe me shkëlqim.
  • Gjemba deti përmban sasi të larta të antioksidantëve që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës dhe neutralizimin e radikaleve të lira të cilat mund të shkaktojnë plakje të parakohshme.
  • Pure Marine Activendihmon në pastrimin e lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM CITRATE, RIBES GROSSULARIA FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, SACCHARIDE ISOMERATE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.