OnColour
ONCOLOUR Ajlajner i Lëngshëm

Përshkrim

Bëni sytë tuaj të shquar! Kornizojini ato në një vijë për sy të lëngshëm, të zi dhe të lëngshëm, që zbatohet lehtë.


Maja e ndjerë gjysmë elastike ju ndihmon të vizatoni vija të holla ose të trasha me saktësi, dhe xheli me bazë uji siguron një aplikim të butë dhe të barabartë.


Ky astar i mbulimit të mesëm për krijimin e stilit vjen në të zezë klasike.

AQUA, BUTYLENE GLYCOL, PVP, ACRYLATES COPOLYMER, SILICA, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, IMIDAZOLIDINYL UREA, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM DEHYDROACETATE, LAURETH-21, CI 77499
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.