Home
Maskara
THE ONE
The ONE Lash Extention Maskara

Përshkrim

Maskare me zgjatje më ekstreme! Lash Extension Brush dhe Lash Length Complex punojnë në sinergji në majat e qerpikëve tuaj, për gjatësi dhe ngritje më ekstreme!


Mbushur me vitaminë E.Provuar pa shtresime dhe pa njolla,pa grumbuj dhe me qendrueshmeri te gjatë.

Hapi 1:

Me kurbën të kthyer nga brenda, filloni aplikimin direkt në rrënjët e qerpikëve dhe lëvizni lart në majat e qerpikëve.

Hapi 2:

Rrokullisni furçën me kthesën nga jashtë dhe filloni aplikimin në rrënjët e qerpikëve. Fshijeni lart për gjatësi të shtuar dhe ngriteni.

Revolucionari i gjatësisë së qerpikeve u krijua për efektin më ekstrem të zgjatjes së qerpikëve të ONE. Bashkangjitet në çdo qerpik ndërsa filloni të aplikoni, për të zgjatur gjatësinë si kurrë më parë. Ngjyra e fibrave të zeza siguron ndikim dhe përkufizim të mëtejshëm ekstrem.


Lakorja e Lash Extension Brush shtyn qerpikët lart ndërsa fijet zgjaten nga majat. Kurba e furçës është përshtatur posaçërisht në formën e syrit për tu ngritur direkt nga rrënja kur përballeni me kurbën përbrenda. Furça përmban Fibra unike me dy shtresa për performancë pa grumbull * dhe është krijuar për të maksimizuar marrjen e formulës në një aplikim të lehtë dhe të menjëhershëm.


* Testuar klinikisht.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CERA ALBA, CYCLOHEXASILOXANE, CETEARETH-20, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, NYLON-6, LECITHIN, BHT, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, SILICA, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, +/-: CI 77499, CI 77266
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.