Love Nature
Love Nature Maskë Revitalizuese Kremoze për Të Gjitha Llojet e Lëkurës

Përshkrim

PERFEKT PËR UDHËTIM!


Një maskë e përshtatshme kremi me një përdorim të vetëm në një format argëtues me mjedër organik dhe nenexhik me përbërës super.


  • Ndihmon rigjallëron lëkurën tuaj dhe siguron një ndjesi ftohjejenë lëkurën tuajqetëson , refreskon dhe gjalleron.
  • Ndihmon në hidratimin e lëkurës.
  • Dizajnuar për të lënë lëkurën të butë
  • Aromë e papërmbajtshme frutash
  • Pa paraben

Vendoseni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta, pastaj fshijeni. Shmangni zonën e syve. Provoni të maskoni shumë në kombinim me Radiance dhe Clarifying mask kur lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes shtesë.

MULTI-MASKING


Multi-maskimi përfshin aplikimin e më shumë se një lloji maske në zona të ndryshme të fytyrës tuaj për të ndihmuar në plotësimin e kërkesave specifike të lëkurës. Dhe lajmi i mirë është, Dashuria Natyra ka tre maska ​​të përshtatshme për të përmbushur çdo nevojë për lëkurën tuaj!


DEAR DRYNESS, GOODBYE…


Lëkura e thatë, e ashpër ose e lëkundshme është e zakonshme në klimë të ftohtë dhe të thatë, por gjithashtu mund të shkaktohet nga faktorë të tjerë si ajri i kondicionuar me lagështi. Më së shpeshti është më keq në faqet dhe fytyrën e jashtme, por kurrë mos u frikësoni sepse kur të goditet thatësia ju keni Love Nature Revitalising Cream Mask për ta mposhtur atë!


ZOTËROJENI LËKURËN E YNDYRSHME!
Vajosja mund të ndodhë në të gjithë fytyrën, por normalisht është më shqetësuese në zonën tuaj T (balli, hunda, mjekra dhe zona që rrethon gojën). Kur yndyra ju merr, jepni një shpërthim sqarues me Love Nature Clarifying Clay Mask.


KTHENI SHKËLQIMIN TUAJ


Disa ditë lëkura juaj thjesht nuk ka shkëlqim dhe duket e thatë. Kjo mund të jetë e dukshme në të gjithë fytyrën, por zakonisht është më e dukshme në faqet dhe zonat e jashtme. Dhe kur ju mungon shkëlqimi, ekziston vetëm një zgjidhje: Maskë Gel për Natyrën e Radiance!

  • Mjeder Organike është një xhevahir i vogël i kuq që shpërthen me antioksidantë dhe acide yndyrore që ndihmojnë në rimbushjen e lëkurës tuaj në përsosmëri!

  • Mint është një përbërës super me veti të mrekullueshme ringjallëse që ndihmojnë në gjallërimin e shqisave tuaja! Me përmbajtjen e tij të lartë të vitaminave, sheqernave dhe flavonoideve, ndihmon në sigurimin e freskisë dhe hidratimit, dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj nga dëmtimet e radikalëve të lirë.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CANOLA OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, PARFUM, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, MENTHA AQUATICA LEAF EXTRACT, RUBUS IDAEUS SEED OIL, MENTHA VIRIDIS LEAF OIL, PIPER NIGRUM FRUIT OIL, SODIUM BENZOATE, CI 14700, CI 19140
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.