Love Nature
Love Nature Radiance Xhel Maskë Për të Gjitha Llojet e Lëkurës

Përshkrim

PERFEKT PËR GJATË UDHËTIMIT!

Një maskë e përshtatshme xhel me përdorim të vetëm në një format argëtues me përfitime të dyfishta të lëkurës nga përbërësi super portokalli organik dhe fiku hidratues.


  • Ndihmon zvogëlon zbrazëtirën dhe mbush lëkurën me njëshkëlqim të shëndetshëm
  • Dizajnuar për të njomur lëkurën
  • Dizajnuar për të lënë lëkurën rrezatuese
  • Aromë e papërmbajtshme frutash
  • Formulë pa paraben dhe e biodegradueshme

Vendoseni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta, pastaj shpëlajeni. Shmangni zonën e syve. Provoni të maskoni shumë në kombinim me maskat Revitalizuese dhe Sqaruese për përfitime shtesë.


MULTI-MASKING

Multi-maskimi përfshin aplikimin e më shumë se një lloji maske në zona të ndryshme të fytyrës tuaj për të ndihmuar në plotësimin e kërkesave specifike të lëkurës. Dhe lajmi i mirë është, Dashuria Natyra ka tre maska ​​të përshtatshme për të përmbushur çdo nevojë për lëkurën tuaj!


KTHEJENI SHKËLQIMIN TUAJ

Disa ditë lëkura juaj thjesht nuk ka shkëlqim dhe duket e shurdhër. Kjo mund të jetë e dukshme në të gjithë fytyrën, por zakonisht është më e dukshme në faqet dhe zonat e jashtme të fytyrës. Dhe kur ju mungon shkëlqimi, ekziston vetëm një zgjidhje: Maskë Gel për Natyrën e Radiance!


OWN THAT OILY SKIN!

Vajosja mund të ndodhë në të gjithë fytyrën, por normalisht është më shqetësuese në zonën tuaj T (balli, hunda, mjekra dhe zona që rrethon gojën). Kur yndyra ju merr poshtë, jepini një shpërthim sqarues me Love Nature Clarifying Clay Mask.


DEAR DRYNESS, GOODBYE…

Lëkura e thatë, e ashpër ose e lëkundshme është e zakonshme në klimë të ftohtë dhe të thatë, por gjithashtu mund të shkaktohet nga faktorë të tjerë si ajri i kondicionuar me lagështi. Më së shpeshti është më keq në faqet dhe fytyrën e jashtme, por mos ki kurrë frikë sepse kur të godet thatësia, ju keni marrë Maskë Krem Revitalizuese Love Nature për ta mposhtur atë!


  • Përshëndetni me më shumë shkëlqim PORTOKALL ORGANIK dihet se përmban lëkurë që rrit vitaminën C! Vitamina C është e njohur për aftësinë e saj për të rritur shkëlqimin e lëkurës dhe ka veti fantastike antioksiduese. Ky super përbërës është gjithashtu i pasur me acide frutash dhe sheqerna që ndihmojnë në lagështimin e lëkurës.

  • Fig ka veti efektive hidratuese për shkak të sasisë së lartë të sheqernave të frutave dhe po shpërthen me flavonoide që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi i radikalëve të lirë.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, XANTHAN GUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, DISODIUM EDTA, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, CITRUS AURANTIUM DULCIS JUICE, FICUS CARICA FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, CI 15985
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.