Love Nature
Love Nature Maskë Argjile Pastruese Për të Gjitha Llojet e Lëkurës

Përshkrim

PERFECT PËR UDHËTIM!

Përdorni një maskë argjile në një format argëtues me super përbërës çaj të bardhë dhe oriz.


  • Ndihmon në pastrimin e lëkurës me Çaj të Bardhë

  • Formulë pa paraben dhe e biodegradueshme

Vendoseni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta, pastaj shpëlajeni. Shmangni zonën e syve.

Provoni të maskoni shumë në kombinim me maskat Radiance dhe Revitalising për përfitime shtesë.


MULTI-MASKING


Multi-maskimi përfshin aplikimin e më shumë se një lloji maske në zona të ndryshme të fytyrës tuaj për të ndihmuar në plotësimin e kërkesave specifike të lëkurës. Dhe lajmi i mirë është, Dashuria Natyra ka tre maska ​​të përshtatshme për të përmbushur çdo nevojë për lëkurën tuaj!


PËRMIRËSONI LËKURË E YNDYRSHME!

Vajosja mund të ndodhë në të gjithë fytyrën, por normalisht është më shqetësuese në zonën tuaj T (balli, hunda, mjekra dhe zona që rrethon gojën). Kur yndyra ju merr, jepni një shpërthim sqarues me Love Nature Clarifying Clay Mask.


E DASHUR THATËSIRË LAMTUMIRË…

Lëkura e thatë, e ashpër ose e lëkundshme është e zakonshme në klimë të ftohtë dhe të thatë, por gjithashtu mund të shkaktohet nga faktorë të tjerë si ajri i kondicionuar me lagështi. Më së shpeshti është më keq në faqet dhe fytyrën e jashtme, por mos ki kurrë frikë sepse kur të godet thatësia, ju keni marrë Maskë Krem Revitalizuese Love Nature për ta mposhtur atë!KTHENI SHKËLQIMIN TUAJ

Some days your skin simply lacks radiance and looks dull. This can be visible all over the face, but is usually most noticeable on the cheeks and outer areas of the face. And when you’re lacking luminosity there’s only one solution: Love Nature Radiance Gel Mask!

Orizi organik është kultivuar për mijëra vjet dhe me përmbajtjen e saj të lartë të vitaminës B dhe aminoacideve thelbësore ndihmon në lagështimin dhe një pengesë të lëkurës që funksionon normalisht për t'ju dhënë një lëkurë me pamje të shëndetshme.

Çaji i bardhëështë super përbërësi i mbushur plot me flavonoide dhe tanine që ndihmojnë në dhënien e maskës vetitë pastruese astringjente.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, KAOLIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BENTONITE, COCO-GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, SALICYLIC ACID, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM CITRATE, ORYZA SATIVA EXTRACT, QUARTZ, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, CITRIC ACID, CI 77891, CI 19140, CI 61570
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.