Home
Aromat
So Fever
So Fever Together Him Eau de Toilette

Përshkrim

Ngritni lojën tuaj të zbritjes


Ky Ujë Tualeti i fortë dhe sensual për burra kap tensionin e egër dhe të gjallë midis dy të dashuruarve. Një aromë joshëse dhe pikante e zhvilluar rreth aromës së varur të pimientos së ëmbël që ngjall momentin e dëshirës së nxehtë. Loja është në vazhdim, dhe shpresoni se nuk mbaron kurrë

Kjo aromë joshëse shkëlqen në jetë me shënime të freskëta të sipërme të vajit të bergamotit dhe mandarinës të rrethuara nga nota elegante të gjetheve të vjollcës. Zemra zbulon notat e ngrohta dhe të varur nga pimiento e ëmbël, të zgjeruara me thekse aromatike të vajit të urtë dhe kanellës. Notat e bazës së ngrohtë dhe intensive prej lëkure të tymosur, abs ciste dhe patchouli ofrojnë një shteg të paharrueshëm dhe të pafund.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, EUGENOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200, CI 19140
Sillni nxehtësinë e pasionit me parfumet So Fever Ecstatic për Gra dhe Burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – aroma që do t'ju ndezin zjarrin dhe do t'ju lënë të ndezur. Këto aroma bashkohen me tensionin dhe transformojnë njëra-tjetrën.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.