Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Maskë dhe Skrab Pastrues 2-në-1 me Dru Çaji Organik dhe Lajm

Përshkrim

BËJINI NJË NDER LËKURËS SË YNDYRSHME

Nuk është sekret, lëkura e yndyrshme adhuron një pastrim të thellë. Dhe me Love Nature 2-në1 Maskën dhe Skrabin me Dru Çaji dhe Lajm ju nuk do të zhgënjeheni asnjëherë!


E dizajnuar si një maskë dhe skrab shumëqëllimësh dhe i përshtatshëm, është e pasur me të gjithë mirësinë e vajit esencial organik të Drurit të Çajit dhe super përbërësit siq është LAjmi, duke e bërë zgjidhjen më të mirë për një pastrim të thellë dhe kuptimplotë. Por nuk ndalet aty... Gjithashtu funksionon në pastrimin e lëkurës, ndihmon në minimizimin e dukshmërisë së poreve dhe përmbanë acid salicilik për të targetuar lëkurën me shenja.


Kështu që, qoftë nëse keni kohë për njnë skrab të shpejtë, apo mund të kaloni pak më shumë kohë për veten për një maskë, mund të prisni një lëkurë të butë, mat dhe të ndritshme.


Lajmi edhe më i mirë është, se kjo është pa alkool dhe pa paraben dhe është e testuar dermatologjikisht - për të mos përmendur se është e përshtatshme për planetin pasi që formula përdorë vetëm copëza pastruese natyrale dhe është biodegraduese dhe pa silikon!

Skrab:

Aplikoni një sasi në lëkurë të lagur. Me lëvizje të lehta përhapeni dhe pastaj shprlani. Shmangni zonën rreth syve. Përdorni dy herë në javë.


Maska:

Duke përdorur gishtërinjët, aplikoni një shtresë të njëtrajtshme në fytyrë duke shmangur zonën rreth syve. Lëreni për 10-15minuta dhe pastaj shpërlani tërësisht. Përdoreni dy herë në javë.

MIRËSI PASTRUESE DHE MAT NGA NATYRA

Vaji esencial organik nga Druri i Çajit fiton votën e famshme kur bie fjala tek pastrimi i lëkurës tuaj. Kjo bimë e famshme është e adhurueshme për vetitë antimikrobiale që ndihmojnë në adresimin e shenjave, dhe njihet gjerësisht për aftësinë e saj për të zvogëluar humbjen e hidratimit dhe nxitjen e hidratimit të lëkurës.


Lajmi Organik është super përbërësi që e kthen shkëlqimi në lëkurën tuaj duke ndihmuar në tonifikim dhe duke e bërë mat.


LAJMI MEKSIKAN!

Ka një arsye përse Meksika është një nga eksportuesit kryesor të lajmit të freskët - kualiteti i tyre i klasit botëror! Për Love Nature, ne kemi zgjedhur lajmet nga shteti i ngopur me diell i Kolimës, që është në bregun Paqësor të Meksikës dhe konsiderohet si një nga zonat kryesore për prodhimin e lajmit në atë shtet.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, KAOLIN, CETEARYL ALCOHOL, BENTONITE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELL POWDER, IMIDAZOLIDINYL UREA, SALICYLIC ACID, PARFUM, HYDRATED SILICA, DISODIUM EDTA, SODIUM CITRATE, QUARTZ, CITRUS AURANTIFOLIA FRUIT EXTRACT, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77891, CI 19140, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.