Home
BB & CC Kremat
OnColour
OnColour BB Kremë

Përshkrim

Ngrini pamjen tuaj duke zbutur papërsosmëritë dhe duke i dhënë lëkurës tuaj një fund të lakmueshëm. Gjeni ndeshjen tuaj më të afërt midis kremrave tona me vesë, me peshë të lehtë, të mbushura me Skin Blurring Agent.


Ky balsam bukurie ’ka SPF 10 dhe një përzierje hidratuese që ndihmon për ta mbajtur lëkurën të hidratuar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe perfekt për çdo ditë, kështu që ju mund të jetoni jetën në maksimum.

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, CETYL DIMETHICONE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, SILICA, POLYGLYCERYL-3 OLEATE, CERA ALBA, PHENYL TRIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), DISTEARDIMONIUM HECTORITE, HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM CHLORIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PEG-10 DIMETHICONE, ALUMINA, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PARFUM, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, HYDROGEN DIMETHICONE, BHT, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.