Home
Aroma
Eclat
Eclat Amour Ujë Tualeti

Përshkrim


Ujë Tualeti për gratë që ju largon në një botë magjepsëse të romancës. Pëshpërima të buta të dashurisë kapur nga Vjollca e Bardhë delikate, White Orris dhe Cedarwood. Aromat janë sa joshëse, aq edhe tërheqëse. Kjo është romancë siç e keni ëndërruar gjithmonë, pasi dashuria juaj ju mban afër


Vendoseni në lëkurën e lagur në pikat e pulsit në pjesën e brendshme të kyçeve dhe qafës.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, COUMARIN, CITRAL, BENZYL SALICYLATE, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 19140
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.