Home
Aromat
Eclat
Eclat Toujours Ujë Tualeti

Përshkrim


Ujë Tualeti për burra që ju largon në një botë të parezistueshme të romancës. Momente intime të dashurisë së përbashkët gjenden në lëkurën elegante Cuir Corroyé, Mint dhe Orris. Aromat janë po aq tërheqëse sa edhe sensuale. Kjo është romancë siç e keni ëndërruar gjithmonë, ndërsa dashuria juaj ju pëshpërit


Spërkateni në lëkurë të thatë, mundësisht menjëherë pas dushit, duke aplikuar në zona të nxehta.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.