Home
Aroma
Infinita
Infinita Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Një festë moderne e feminitetit të butë, Infinita Eau de Parfum është një aromë e ndritshme dhe joshëse e krijuar rreth përbërësve më ikonikë dhe femëror të parfumerisë - lulja Grandiflorum Jasmine nga Grasse. Duke ju lejuar të përqafoni atmosferën tuaj klasike, të pastër dhe delikate duke forcuar krenarinë tuaj për të qenë një grua në botën e sotme.

Për rezultate optimale aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj - qafës ose në kyçin e dorës.

Infinita, kuintesenca e bukurisë klasike femërore, fillon me notat e ndritshme dhe pikante të agrumeve të Pink Pepper, Mandarin dhe Kumquat përpara se të arrini notën e fuqishme dhe ultra-femërore të zemrës së Jasmine Grandiflorum. Përfunduar me shënimet tërheqëse të qelibar, dru kashmiri dhe vanilje për të dhënë një bazë të mrekullueshme.


FAMILJA E AROGRAVE: Lule-Fruity-Woody


SHENIM HERO: Jasmine Grandiflorum


Një lëndë e parë e njohur për cilësinë e saj të lartë, Jasmine Grandiflorum është ndoshta lulja më femërore në parfumeri. E rritur për më shumë se 300 vjet në kodrat e lagura nga dielli të Grasse, në jug të Francës, aroma e saj tërheqëse simbolizon në mënyrë të përkryer forcën e brendshme, finesën dhe bukurinë e një gruaje.


SHENIME KRYESORE

Top: Mandarin

Zemra: Jasmine Grandiflorum

Baza: Dru kashmiri


SHENIMET MË TË MIRA: Piper rozë, Mandarin, Kumquat

SHENIME E ZEMËR :S: Grandiflorum Jasmine

SHENIMET BAZE: Dru kashmiri, qelibar, vanilje

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140
Festoni thelbin e feminitetit tuaj të vërtetë me një Ujë të Parfumiuar të ndritur dhe të çmua

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.