Home
Aromat
Glacier
Glacier Ujë Tualeti

Përshkrim




Ndjeni një shpërthim ngazëllyes dhe mashkullor të freskisë së akullt me ​​Glacier Eau de Toilette. Kjo aromë e freskët, aromatike dhe ultra e freskët me aromë të gazuar dhe të ndritshme agrumesh, frymëzohet nga emocionet e eksplorimit të një bote të ngrirë të humbur. Për njeriun me shpirt për aventurë.


Vendosni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafën ose dore.




Glacier Eau de Toilette fillon me nota të freskëta dhe të gazuara me fruta agrumesh dhe një prekje nenexhiku, e ndjekur me ananas dhe shënime të zemrës me lule të trëndafilit të ftohtë dhe Geraniumit. Aroma ultra-e freskët përfundon me një përzierje mashkullore të ngrohtë dhe të drunjtë.


FAMILJE aromatizuese

E freskët aromatike


SHENIM HERO

Qitro


Citroni është vendas në Indi, një frut shumë i madh dhe i ndryshëm nga shumica e agrumeve në mënyrën se si është shumë i thatë me vetëm pak lëng brenda. Në vend të kësaj, lëkura e trashë përdoret për të krijuar vajin që gjendet në aromë.


SHENIME KRYESORE

Top: Citron

Zemra: barbarozë

Baza: Druri

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200
Glacier është për mashkullin që kërkon kënaqësinë e aventurës. Një gamë e aromave joshëse të inspiruara nga momentet më joshëse në natyrë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.