Home
Aroma
All or Nothing
All or Nothing Parfum

Përshkrim


Ju jeni unik - të lirë të jeni kushdo që dëshironi. Mos ki frikë të shfaqesh dhe të përjetosh vërtet jetën, mënyrën tënde.Jetoni jetënAll Or Nothing, një Parfum varësie oriental i destinuar të mbahet mend. Vanilla Surabsolute e lehtë zë vendin e parë, duke nxjerrë një individualitet magjepsës të ndërthurur me Magnolia të harlisur dhe Lemon Primo Fiore të gazuar. Krijuar me një teknologji ekskluzive për të siguruar një përshtypje të zgjatur, të paharrueshme dhe të mbështjellë në një paketim unik të freskët dhe luksoz - është hapi i parë në përvojën tuaj të parfumit luksoz.Guxoni të jeni ju me këtë koncept të ri të aromës All or Nothing - gjithmonë individual, duke shprehur thelbin tuaj.


Vendosni Parfumin në pikat tuaja të pulsit dhe jini gati për t’u mahnitur.


Buqeta të harlisura me lule të Magnolia dhe Freesia shkrihen me gazin e lëngshëm të Lemon Primo Fiore për një përshtypje të parë të paharrueshme që mbetet. Një zemër e guximshme me Petals Jasmine të butë narkotike, thelbi i Rose Damascena dhe Mjedra e butë janë të ndërthurura me Vanilla Surabsolute të lehtë, me burim të qëndrueshëm, duke sjellë një ndjenjë tepër të varur. Ngrohur me dru kedri dhe myshk.


Familja e aromave

Frute vanille orientale


Shënim

Vanilla Surabsolute


Shënim

Me burim të qëndrueshëm nga Madagaskari, Vanilla Surabsolute e hollë është cilësia më e bukur e vaniljes në botë. Shumë e ngrohtë dhe e varur nga shijja, kjo notë e ëmbël gourmand sjell një ndjenjë tërheqëse orientale.Shënimet kryesore


Lemon Primo Fiore, Freesia, Magnolia

Mbrendësia e shënimeve: Jasmine Petal, Rose Damascena Essence, Mjeder

Shënime bazë: Vanilla Surabsolute, Keder, Musk

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, GERANIOL
Ju jeni unik - të lirë të jeni kushdo që dëshironi. Mos ki frikë të shfaqesh dhe të përjetosh vërtet jetën, mënyrën tënde. Ju jetoni të vërtetën tuaj, duke përqafuar individualitetin tuaj në gjithçka që bëni dhe postoni. Guxoni të jeni ju dhe të jetoni jetën All or Nothing me përvojën e re të parfumit All or Nothing: dy Parfume ekskluzivë të krijuar për të punuar me lëkurën tuaj dhe për të shprehur uniken ju.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.