Home
Aroma
Amber Elixir
Amber Elixir Mystery Ujë i Parfumuar

Përshkrim


Çlironi sensualitetin tuaj të brendshëm misterioz me këtë Eau de Parfum premium - Amster Elixir Mystery zbulon sekretet e gurit të çmuar të çmuar të Amberit të kuq nga Deti Baltik me një bukuri të thellë, sensuale.


Përzier me lulen e rrallë Zambaku të Kuq, kjo aromë e sofistikuar u krijua nga Master Parfumer Emilie Coppermann për të magjepsur, joshur dhe mistifikuar.


Ekzotike dhe misterioze, me pëshpërima të joshjes femërore.Vendoseni në lëkurë në pikat e pulsit në pjesën e brendshme të kyçeve dhe qafës.

ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GERANIOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRAL, BHT
Çlironi sensualitetin tuaj të brendshëm me gurin e çmuar Amber dhe bukurinë e tij misterioze. Të njohur për joshjen e tyre, gurët e qelibarit ju bëjnë të ndiheni me sensualitet magjepsës. E krijuar nga Amberi më cilësor nga Deti Baltik, Amber Elixir Mystery zbulon sekretet e këtij guri të çmuar magjepsës.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.