Home
Lajner për sy
THE ONE
THE ONE Wonder Lajner

Përshkrim

E zezë intensive, përkufizim dramatik

Liner sysh me shumë përfitime me mrekulli të papërshkueshme nga uji!


Lini sytë me një definicion intensiv dhe dramatik që zgjat gjithë ditën! Tani me një formulë të përmirësuar 5-në-1 me shumë përfitime dhe aplikues të ri furçesh me majë precize, është linja e syve ajo që i ka të gjitha - konsumim 24 orë, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga njollat, pigmentim i lartë dhe definicion intensiv! *


Me paketim me vijë të hollë, kombinohet në mënyrë të përkryer me çdo bojë për vetulla THE ONE për një sy të guximshëm dhe të qëndrueshëm.


*Testuar nga konsumatori

Hapi 1. Vizatoni përgjatë vijës së sipërme të qerpikëve me lëvizje të lëmuara duke filluar nga këndi i brendshëm i syrit drejt këndit të jashtëm.


Hapi 2. Zgjeroni linjën lart dhe jashtë për një pamje klasike me krahë.


Hapi 3: Krijoni pamjen që dëshironi duke ndërtuar mbi trashësinë e vijës dhe gjatësinë e krahut.

Formula 5 në 1:

  • Qëndrueshmëri e gjatë – veshja 24 orë*
  • Shumë pigmentuar*
  • Përkufizim intensiv*
  • I qëndrueshëm ndaj njollosjes/njohjes*
  • I papërshkueshëm nga uji*
  • Aplikues inovativ me majë furçesh për linja me precizion të lartë*


*Testuar nga konsumatori.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, LAURETH-21, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, XANTHAN GUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, METHYLPARABEN, AMINOMETHYL PROPANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE, +/-: CI 77499, CI 77266 (NANO)
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.