Home
Produkte për rrezitje
Sun Zone
Xhel për Trup dhe për Fytyrë pas Diellit

Përshkrim

Pelte qetësuese që qetëson menjëherë lëkurën e djegur nga dielli. Teksti unik Cool’n Soothe është i mbushur me Glacier Ice Water dhe Ekstrakt hidratues Cloudberry që ndihmon në sigurimin e një efekti ftohës të qëndrueshëm deri në -2 gradë - një lehtësim i mrekullueshëm pas një dite në diell! Thithet shpejt në lëkurë dhe e lë atë të hidratuar intensivisht me një freski të këndshme dhe të freskët. Testuar dermatologjikisht.

Përdorni pas ekspozimit në diell. Vendoseni në lëkurën e pastruar dhe të lagur. Vendosni pelte në fytyrë dhe trup dhe masazhoni butësisht në lëkurë derisa të thithet. Përdorni sipas nevojës. Shmangni zonën e syve.

Kur duhet ta përdorim

Kurdoherë që keni kaluar kohë në diell për të rimbushur hidratimin dhe për të qetësuar lëkurën.

Cool’n Soothe Texture

Pas kalimit të kohës në diell, lëkura jonë mund të ndjehet e butë dhe e mbinxehur. Jelly After-Sun është zhvilluar me një strukturë unike që sjell një efekt ftohjeje të menjëhershme, afatgjatë në lëkurë, deri në -2 gradë për 20 minuta. Cilësia ndjesore bazohet në lecitinën, një molekulë që ka një strukturë të ngjashme me membranat qelizore në lëkurën tonë, e cila i jep asaj afinitet të madh me lëkurën.


Glacier Ice Water

Me origjinë nga 4000 m të lartë dhe natyrshëm i pasur me minerale gjurmë, uji i akullit me akullnajë mund të arrijë në shtresat e lëkurës që uji i rregullt nuk mundet. Është treguar se mbron nga stresi i nxehtësisë dhe sjell një ndjenjë freskuese të bukur në lëkurë.


Cloudberry Extract


I rrallë dhe i çmuar, i reziston temperaturave prej -40 gradë, ekstrakti i cloudberry ka zhvilluar aftësi unike për të luftuar kushtet ekstreme. Përmban nivele të larta sheqernash dhe mineralesh që e fuqizojnë atë me energji për të ndihmuar në luftën kundër të ftohtit - gjë që ndihmon gjithashtu për të mbajtur lëkurën të lagur. Mbushur me vitamina A, C dhe E dhe polifenole gjithashtu strehon aftësinë për të mbrojtur veten nga rrezet UV dhe sëmundjet, duke sjellë këto përfitime në lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, LECITHIN, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, PANTHENOL, PARFUM, ALLANTOIN, ALCOHOL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CI 42090, CI 60730
Sun Zone ka kombinuar UVA dhe UVB filterët me Vitamin E antioksidant për një formulë të butë që mbronë lëkurën e familjes tuaj. Ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve duke përfshirë mbrojtje nga dielli, sprej për vetënxierje dhe krema qetësuese pas diellit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.