Home
Kujdesi i Trupit
Baby O
Baby O Vaj për Trup

Përshkrim


Vaji i Trupit Baby O ’është një vaj kujdesi i krijuar për të ushqyer dhe mbrojtur lëkurën e çmuar të foshnjës tuaj. Formuluar në mënyrë unike duke përdorur Kompleksin e Artë Suedisht të Vajit dhe Vajit të Farave për të ndihmuar në rimbushjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës, duke e lënë lëkurën të butë dhe të qetësuar. I përshtatshëm për fëmijën dhe nënën. Formula e vetë-ruajtjes. Thith lehtë, testuar alergji, testuar dermatologjikisht dhe miratuar nga pediatri. I përshtatshëm për të sapolindurit dhe lëkurën e ndjeshme. 95% përbërës natyralë.


  • Qetësues - 100% dakord *
  • Thith lehtë *
  • Ndihmon për të ruajtur pengesën e lëkurës së foshnjës
  • Siguron një ndjesi elegante, të lehtë dhe të butë të lëkurës

* Testuar nga konsumatori (vlerësimi i prindit).


Masazhoni butësisht në lëkurë të thatë ose të lagur, duke shmangur zonën e syve. Ideale për trupin, lëkurën e kokës dhe zonat e ndjeshme.

HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, ISOAMYL LAURATE, TOCOPHERYL ACETATE, AVENA SATIVA KERNEL OIL
95% përbërës me origjinë natyrore. Shumë i përputhshëm me lëkurën e foshnjës, vaj tërshëre suedez hidraton dhe zbut lëkurën, ndërsa përmirëson gjithashtu pengesën e saj dhe forcon rezistencën e saj ndaj agresorëve të jashtëm. Inovativelipid lamellar dhe teknologjia e faktorit të hidratimit natyralpërforcon pengesën e lëkurës dhe rrit mbajtjen e lagështirës për të mbajtur lëkurën e butë të foshnjës tuaj të butë, të rehatshme dhe të mbrojtur.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.