Home
Pudra të lëngshme
THE ONE
TO Everlasting Sync Pudër e Lëngshme

Përshkrim

Pudër e Lëngshme e zgjuar me Teknologjinë e reagimit të lëkurës, të krijuar për të sinkronizuar lëkurën tuaj me mjedisin përreth jush, për një pamje të përhershme të freskët. Teknologjia unike e reagimit të lëkurës ndihmon në balancimin e lagështisë, ndërsa formula jonë krijon një ton të barabartë të lëkurës dhe thith vajin e tepërt për një fund të gjatë gjysëm mat.


  • Pudër e Lëngshme e zgjuar me Teknologjinë e reagimit të lëkurës, i dizajnuar për të sinkronizuar lëkurën tuaj me mjedisin përreth jush për një pamje të përhershme të freskët.
  • Pigmentet e kamufluara të lëkurës përshtaten në lëkurë për një pamje të tonifikuar.
  • Vaji i kontrollit të Pluhurit thith vajin e tepërt dhe djersën, për një përfundim të qëndrueshëm gjysëm mat.
  • Testuar kliniishtë të zgjasë 30 orë.
  • Resistent ndaj djersitjes, zbehjes dhe dëshmi e transformimit
  • SPF 30, UVA mbrojtje.
  • Nuanca të përshtatura për tone të ngrohta, të ftohta ose neutrale. Shikoni Udhëzuesin tonë Shade për më shumë informacion.

Aplikoni drejtpërdrejt në fytyrë duke përdorur një blender bukurie, furça të pudrës ose maje të gishtave të pastër. Filloni aplikimin rreth ballit, hundës dhe faqeve dhe mbi pjesën tjetër të fytyrës. Zbutni dhe përhapni mirë për një fund të bukur dhe të njëtrajtshëm.

Pudër e Lëngshme e zgjuar me Teknologji unike të reagimit të lëkurës, i dizajnuar për tu përshtatur vazhdimisht me mjedisin përreth jush për ta mbajtur lëkurën tuaj të duket e freskët dhe përrallore. Kur ka lagështi në ajër përreth jush, teknologjia dinamike funksionon për ta përthithur atë, dhe kur ajri është i thatë, ai është krijuar për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës për ta mbajtur lëkurën tuaj të duket më e mira absolute.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, DIISOPROPYL ADIPATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SILICA, ALUMINA, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, STEARIC ACID, DISODIUM EDTA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, POLYQUATERNIUM-51, BHT
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.