Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Tender Care Set për Dhuratë

PërshkrimBalsam për shumë qëllime me formulë origjinale Tender Care që ushqen buzët dhe lëkurën e thatë. Duke shfaqur një treshe përzierjesh unike duke përfshirë vajin luksoz të trëndafilit, me një aromë joshëse lulesh dhe vajin e farës së shegës që ofron mbrojtje antioksiduese me një aromë të freskët dhe me shije frutash. Trioja me edicion të kufizuar Tender Care është paketuar në një set të bukur me kuti, duke krijuar një përvojë vërtet të këndshme dhe një dhuratë të paharrueshme.
VAJI I TRËNDAFILIT


Vaji i trëndafilit është i dashur për vetitë e tij intensive ushqyese dhe bollëkun e vitaminave A, D, E dhe është gjithashtu i njohur për të siguruar mbrojtje antioksidante.


SHEGA

Vaji i farës së shegës ka një aftësi natyrore për të dhënë mbrojtje antioksiduese, ndërsa hidraton dhe qetëson lëkurën dhe buzët tuaja. Aromë e shegës së freskët dhe me shije.

VENI RE!

3 përbërësit më poshtë janë të zakonshëm për të gjitha variantet e Tenderit Care:

TENDER CARE ORIGjINAL

është një përzierje e kujdesshme e:


DYLLI I BLETËS

Dylli i Bletës është një dyll natyral që ndihmon në mbrojtjen dhe qetësimin e lëkurës.


VITAMINA E


Vitamina E vepron si një antioksidant për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi i radikalëve të lirë.PËRZIERJA E ZBUTËSIT

Kombinim ideal për të ndihmuar në zvogëlimin e avullimit të ujit nga lëkura dhe për të ndihmuar në përmirësimin e funksionit të barrierës së lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, PROPYLPARABEN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PUNICA GRANATUM SEED OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.