Home
Pastrues trupi
Essense&Co.
Essense & Co. Mandarinë e Gjelbër & Lule Portokalli Pastrues për Duar & Trup

Përshkrim

Një përzierje ngritëse e mandarinës së gjelbër dhe çeljes së portokallit


Pastrimi i butë i larjes së duarve dhe trupit të mbushur me mandarinë jeshile me gaz dhe lule të freskëta portokalli, të njohur për vetitë e tyre gjallëruese dhe përfitimet e kondicionimit të lëkurës.


Kremoze luksoze me një shkumë të pasur, lë lëkurën të butë dhe aromatizuar me delikatesë. Testuar dermatologjikisht.

Lajeni dhe pastrojeni

Mandarina e gjelbër

Vaji i mandarinës së hershme, të gjelbër të korrur është i freskët, me shije frutash dhe plot me shënime të gazuar. Ky vaj aromatik, ngritës me tonet e tij të butë dihet që ringjall lëkurën.


Lulezim portokallte

Vaj i çelët, i ëmbël dhe freskues, i luleve të portokallit nxirret nga petalet e sapoardhura dhe njihet për vetitë e tij gjallëruese. Ai gjithashtu ka shumë përfitime të ndryshme nga kondicionimi i lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, LIMONENE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, BENZOPHENONE-4, CITRAL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER WATER, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, SODIUM CITRATE, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, PHENOXYETHANOL
Duke kombinuar vajrat esencialë natyralë të cilësisë më të mirë, parfumet premium, teksturat luksoze dhe paketimin elegant, Essence & Co është kënaqësi e pastër. Zbuloni një koleksion të ri të mbushur me kombinimin sensual të lulekuqes dhe vaniljes. Një kënaqësi për lëkurën dhe shqisat.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.