Home
Hidratues trupi
Essense&Co.
Essense & Co. Mandarinë e Gjelbër & Lule Portokalli Losion për Duar & Trup

Përshkrim

Një prekje e butë e mandarinës së freskët me fluska


Locion hidratues i mbushur me vajra thelbësorë natyralë. Mandarina e gjelbër me fluska dhe lulja e freskët e portokallit kombinohen për një përvojë gjallëruese, ngritëse dhe japin përfitime të kondicionimit të lëkurës.


Thithet shpejt, duke lënë duart dhe trupin të butë për tu prekur dhe aromatizues freskues. Testuar dermatologjikisht.

Masazhoni butësisht në të gjithë duart dhe trupin.

Mandarina e gjelbër

Vaji i mandarinës së hershme, të gjelbër të korrur është i freskët, me shije frutash dhe plot me shënime të gazuar. Ky vaj aromatik, ngritës me tonet e tij të butë dihet që ringjall lëkurën.


Lulezim portokallte

Vaj i çelët, i ëmbël dhe freskues, i luleve të portokallit nxirret nga petalet e sapoardhura dhe njihet për vetitë e tij gjallëruese. Ai gjithashtu ka shumë përfitime të ndryshme nga kondicionimi i lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, PARFUM, LIMONENE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, CITRAL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER WATER, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, TOCOPHERYL ACETATE, GERANIOL, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, EUGENOL, CINNAMAL, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, CI 19140, CI 61570
Duke kombinuar vajrat esencialë natyralë të cilësisë më të mirë, parfumet premium, teksturat luksoze dhe paketimin elegant, Essence & Co është kënaqësi e pastër. Zbuloni një koleksion të ri të mbushur me kombinimin sensual të lulekuqes dhe vaniljes. Një kënaqësi për lëkurën dhe shqisat.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.